تخفیفات

Dragon Age Inquisition

165,000 تومان
برنده بیش از 130 جایزه بهترین بازی سال، تجربه قطعی Dragon Age: Inquisition را کشف کنید. نسخه بازی سال شامل بازی مورد تحسین منتقدان، هر سه افزونه رسمی - Jaws of Hakkon، The Descent و Trespasser - و موارد دیگر است.
ترجمه توسط گوگل

NARUTO TO BORUTO: SHINOBI STRIKER

65,000 تومان
به عنوان یک تیم 4 نفره بجنگید تا با سایر تیم ها به صورت آنلاین رقابت کنید! از نظر گرافیکی، SHINOBI STRIKER نیز از ابتدا در یک سبک گرافیکی کاملاً جدید ساخته شده است. تیم خود را رهبری کنید و به صورت آنلاین مبارزه کنید تا ببینید بهترین نینجاها چه کسانی هستند!
ترجمه توسط گوگل

CODE VEIN

659,000 تومان
در برابر مرگ حتمی، برمی خیزیم. با هم متحد شوید و سفری به انتهای جهنم را آغاز کنید تا قفل گذشته خود را باز کنید و از کابوس زندگی خود در CODE VEIN فرار کنید.
ترجمه توسط گوگل

KnightShift

63,000 تومان
آیا استراتژی زمان واقعی را دوست دارید؟ یا بازی های نقش آفرینی ترجیح شما هستند... چرا هر دو ژانر را در یکی امتحان نمی کنید؟ ... یا حتی هر دو جدا؟ ... در یک بازی: KnightShift! در دنیایی عرفانی فراتر از خیال و تخیل، جایی که فساد و فاجعه دست به دست هم می دهند، همه چیز آنطور که به نظر می رسد نیست.
ترجمه توسط گوگل

Serious Sam 4

292,000 تومان
Serious Sam 4 سری کلاسیک FPS را در یک پیش درآمد پرقدرت پر از زرادخانه انفجاری، قتل عام بین کهکشانی و تک خط‌های کاملاً زمان‌بندی‌شده دوباره احیا می‌کند.
ترجمه توسط گوگل

Command: Modern Operations

165,000 تومان
Command: Modern Operations نسل بعدی بازی های جنگی مدرن بین دامنه ای است. این شما را قادر می سازد تا هر درگیری نظامی را از پس از جنگ جهانی دوم تا امروز و پس از آن شبیه سازی کنید. مقیاس در درجه اول تاکتیکی/عملیاتی است، اگرچه عملیات مقیاس استراتژیک نیز امکان پذیر است.
ترجمه توسط گوگل

تخفیفات بعدی فروشگاه استیم چه زمانی است؟

جشنواره ساخت‌وساز در دوشنبه، ۳ بهمن ۱۴۰۱

در جشنواره ساخت‌و‌ساز استیم تمامی بازی‌های سبک ساخت‌و‌ساز شامل تخفیف می‌شوند.

ژانر ها

خرید گیفت کارت و کلید

مناسب برای شارژ اکانت استیم

محصولات پر فروش

Mann Co. Supply Crate Key (کلید TF2)

67,000 تومان
هزار تومان تخفیف روی هر کلید برای تعداد بالای ۵ عدد. (به صورت خودکار اعمال می شود)

Hearts of Iron IV

215,000 تومان
پیروزی در نوک انگشتان شماست! توانایی شما برای رهبری کشورتان بهترین سلاح شماست، بازی استراتژی Hearts of Iron IV به شما امکان می دهد فرماندهی هر کشوری را در جنگ جهانی دوم به عهده بگیرید. جذاب ترین درگیری در تاریخ جهان ترجمه توسط گوگل

Grand Theft Auto V

215,000 تومان
Grand Theft Auto V برای رایانه شخصی به بازیکنان این امکان را می دهد که دنیای برنده جایزه لوس سانتوس و بلین کانتی را با وضوح حداکثر 4k و بالاتر از آن کاوش کنند و همچنین این امکان را برای تجربه بازی با سرعت 60 فریم بر ثانیه فراهم می کند. ترجمه توسط گوگل

معرفی بازی

آموزش‌