با فروشگاه استیم کلاب از رسانه خود درآمد کسب کنید!

شما می‌توانید در برنامه همکاری فروشگاه استیم کلاب، به راحتی و با استفاده از رسانه خود درآمد کسب کنید. همکاری در فروش یکی از محبوب‌ترین‌ روش‌های کسب درآمد اینترنتی است و تمامی صاحبان رسانه می‌توانند با در اختیار داشتن یک کانال تلگرام، اینستاگرام، انجمن، کانال دیسکورد، کانال یوتیوب و یا وب سایت به راحتی از این سیستم کسب درآمد استفاده کنند.

مراحل

3

کسب درآمد به ازای هر خرید

پس از قرار دادن تبلیغ، با هر خرید که با استفاده از کد تخفیف اختصاصی شما توسط کاربران انجام شود درصد مشخصی از سود حاصل از فروش محصول را دریافت خواهید کرد. میزان سهم شما از سود فروش توافقی است و به رسانه شما بستگی دارد.

2

درج کد تخفیف و لینک فروشگاه در رسانه

بعد از دریافت کد اختصاصی خود، می توانید فروشگاه ما و محصولات آن را در رسانه خود تبلیغ کنید. به یاد داشته باشید که حتما کد تخفیف خود را قرار دهید.

1

تماس با پشتیبانی و دریافت کد تخفیف

به پشتیبانی وبسایت از طریق صفحه تماس با ما پیام دهید و کد تخفیف اختصاصی خودتان را دریافت کنید. مبلغ تخفیف این کد در حال حاظر ۵ هزار تومان است.

سوالات متداول

چه محصولاتی شامل برنامه همکاری می شوند؟

تمام محصولات سایت به جز آیتم ها شامل این برنامه هستند.

تسویه حساب به چه صورت انجام می شود؟

تسویه حساب بنا به درخواست همکار می تواند در دوره های هفتگی و یا ماهانه انجام شود. با پشتیبانی تماس بگیرید تا سود همکاری شما محاسبه شود و به حساب بانکی شما واریز شود.

آیا برای همکاری حتما باید صاحب رسانه باشم؟

خیر نیازی به داشتن رسانه نیست. شما می توانید به دوستان و آشنایان خود فروشگاه ما را معرفی کنید و پاداش بگیرید.

نیاز به اطلاعات بیشتر دارم

شما می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در صفحه تماس با ما سوالات خود را درباره برنامه همکاری بپرسید.