درباره ما

مجموعه استراتژیک کلاب اولین بار در دی ماه سال 1396 راه‌اندازی شد و تنها یک هدف داشت، ایجاد بزرگ‌ترین مرجع بازی‌های استراتژیک در سراسر ایران. با کمک و همراهی کاربران خوب خود موفق شدیم که این هدف را عملی کنیم و اکنون یکی از بروزترین و بزرگ‌ترین مرجع‌های تخصصی حوزه گیم در ایران هستیم.

در اردیبهشت سال ۱۴۰۰ بود که تصمیم گرفتیم مجموعه را گسترش دهیم و فروشگاهی در حوزه فروش بازی‌های اورجینال تحت پلتفرم استیم (و در آینده دیگر پلتفرم‌ها) افتتاح کنیم. در طراحی و توسعه این فروشگاه تلاش کردیم که راحتی و نیاز کاربر را درک کنیم و فروشگاهی به عمل بیاوریم که به صورت ساده و خوب نیاز‌های کاربر را فراهم کند.

فروشگاه در حال حاضر دارای اکثر بازی های مطرح در تمامی ژانرها است که این تعداد روز به روز بیشتر می‌شود. از جمله ویژگی‌‌های فروشگاه استیم کلاب می‌توان به پشتیبانی از دو ریجن مهم اوکراین و ترکیه، به‌روزرسانی خودکار قیمت‌ها، قیمت‌های ارزان و مناسب، فروش نسخه‌ها و دی‌ال‌سی‌های مختلف بازی و در پایان سیستم پشتیبانی مناسب اشاره کرد. همچنین سعی کرده ایم آموزش های مورد نیاز و معرفی بازی های مطرح را در وبلاگ سایت قرار دهیم. کانال آپارات سایت نیز در در آینده ایجاد می شود.

امید است که بتوانیم با همراهی و اعتماد شما عزیزان به فروشگاهی امن و بروز تبدیل شویم. مجموعه استراتژیک کلاب در شبکه‌های اجتماعی دیسکورد، اینستاگرام و تلگرام با کانال دارای چندین هزار عضو فعالیت دارد که می‌توانید به آن‌ها به آدرس‌های زیر مراجعه کنید. همچنین در وب سایت استراتژیک کلاب هم می‌توانید از خدمات دانلود بازی و مد ما به صورت رایگان بهره‌مند شوید.

1600+

محصول

در وبسایت وجود دارد و هر روز محصولات بیشتری به فروشگاه اضافه می‌شود.

3400+

مشتری فعال

در وبسایت ما ثبت نام کرده اند. باعث افتخار است که مشتریانی به خوبی شما داریم.

6000+

خرید‌ موفق

تحویل مشتریان داده شده. از اعتماد شما سپاس گزاریم.

800+

روز

از افتتاح فروشگاه می گذرد و تا به اینجا به لطف همراهی شما موفق شدیم که فروشگاه را به وسعت کنونی توسعه دهیم.