مجموعه استراتژیک کلاب اولین بار در دی ماه سال 1396 راه‌اندازی شد و تنها یک هدف داشت، ایجاد بزرگ‌ترین مرجع بازی‌های استراتژیک در سراسر ایران. با کمک و همراهی کاربران خوب خود موفق شدیم که این هدف را عملی کنیم و اکنون یکی از بروزترین و بزرگ‌ترین مرجع‌های تخصصی حوزه گیم در ایران هستیم.

در فروردین ماه سال 1401 بود که تصمیم گرفتیم مجموعه را گسترش دهیم و فروشگاهی در حوزه فروش بازی‌های اورجینال تحت پلتفرم استیم (و در آینده دیگر پلتفرم‌ها) افتتاح کنیم. در طراحی و توسعه این فروشگاه تلاش کردیم که راحتی و نیاز کاربر را درک کنیم و فروشگاهی به عمل بیاوریم که به صورت ساده و خوب نیاز‌های کاربر را فراهم کند.

فروشگاه در حال حاضر دارای بیش از 900 بازی در تمامی ژانرها است که این تعداد روز به روز بیشتر می‌شود. از جمله ویژگی‌‌های فروشگاه استیم کلاب می‌توان به پشتیبانی از دو ریجن مهم آرژانتین و ترکیه، به‌روزرسانی خودکار قیمت‌ها، قیمت‌های ارزان و مناسب، فروش نسخه‌ها و دی‌ال‌سی‌های مختلف بازی و در پایان سیستم پشتیبانی مناسب اشاره کرد.

امید است که بتوانیم با همراهی و اعتماد شما عزیزان به فروشگاه امن و بروز در ایران تبدیل شویم. مجموعه استراتژیک کلاب در شبکه‌های اجتماعی تلگرام، اینستاگرام و دیسکورد کانال با بیش از 4000 عضو در کانال تلگرام دارد که می‌توانید به آن‌ها به آدرس‌های زیر مراجعه کنید. همچنین در وب سایت استراتژیک کلاب هم می‌توانید از خدمات دانلود بازی و مد ما به صورت رایگان بهره‌مند شوید.

900+

محصول

هر روز محصولات بیشتری به فروشگاه اضافه می‌شود

700+

مشتری فعال

باعث افتخار است که مشتریانی به خوبی شما داریم

1000+

خرید‌ موفق

روزانه بر این تعداد افزوده خواهد شد و خوشحالیم که ما را انتخاب کرده‌اید

500+

روز در کنار شما بودیم

در چهارشنبه، ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ فروشگاه وب سایت استراتژیک کلاب راه‌اندازی شد و تا به اینجا به لطف همراهی شما موفق شدیم که فروشگاه را به وسعت کنونی توسعه دهیم