تخفیفات

Fobia – St. Dinfna Hotel

110,000 تومان
یک هتل منحط را در جدول‌های زمانی مختلف کاوش کنید و تاریخ تاریک یک فرقه متعصب و نقش خود را در برنامه‌های آن‌ها کشف کنید.
ترجمه توسط گوگل

Project Zomboid

84,000 تومان
Project Zomboid بهترین بازی در بقای زامبی ها است. به تنهایی یا در MP: در مبارزه برای زنده ماندن غارت می کنید، می سازید، کار می کنید، می جنگید، مزرعه می کنید و ماهی می گیرید. یک مجموعه مهارت RPG هاردکور، یک نقشه وسیع، جعبه شنی بسیار قابل تنظیم و یک راکون آموزشی زیبا در انتظار افراد بی احتیاط است. پس چگونه خواهید مرد؟ فقط یه نیش لازمه..
ترجمه توسط گوگل

Sign of Silence

61,000 تومان
Sign of Silence یک بازی ترسناک 4 نفره است که در حومه های وحشتناک شهر Danwille اتفاق می افتد. اینکه آیا شما از مکان فرار خواهید کرد یا برای همیشه اینجا می مانید بستگی به اقدامات محتاطانه و هماهنگ کل تیم دارد!
ترجمه توسط گوگل

Sea of Thieves

158,000 تومان
Sea of ​​Thieves تجربه دزدان دریایی ضروری را ارائه می دهد، از قایقرانی و مبارزه گرفته تا کاوش و غارت - همه چیزهایی که برای زندگی در زندگی دزدان دریایی و تبدیل شدن به یک افسانه نیاز دارید. بدون نقش تعیین شده، شما آزادی کامل برای نزدیک شدن به جهان و سایر بازیکنان، هر طور که انتخاب کنید، دارید.
ترجمه توسط گوگل

The Elder Scrolls Online

84,000 تومان
به بیش از 20 میلیون بازیکن در RPG چند نفره آنلاین برنده جایزه بپیوندید و ماجراجویی بی حد و حصر را در دنیای دائمی Elder Scrolls تجربه کنید. بجنگید، کاردستی کنید، سرقت کنید، یا کاوش کنید، و انواع مختلف تجهیزات و توانایی ها را ترکیب کنید تا سبک بازی خود را بسازید. بدون نیاز به اشتراک بازی ترجمه توسط گوگل

Days Gone

678,000 تومان
سوار شوید و وارد یک آمریکای مرگبار و پس از همه گیری شوید. نقش Deacon St. John را بازی کنید، یک شکارچی دریفت و فضل که در جاده شکسته سوار می شود و برای زنده ماندن می جنگد در حالی که به دنبال دلیلی برای زندگی در این بازی اکشن-ماجراجویی جهان باز است.
ترجمه توسط گوگل

تخفیفات بعدی فروشگاه استیم چه زمانی است؟

جشنواره Steam Survival Fest در پنج شنبه، 10 مرداد ۱۴۰۱

اگر به دنبال تجربه بازی های سبک بقا در استیم هستید تخفیفات این جشنواره را از دست ندهید.

ژانر ها

خرید گیفت کارت و کلید

مناسب برای شارژ اکانت استیم

محصولات پر فروش

Hearts of Iron IV

84,000 تومان
پیروزی در نوک انگشتان شماست! توانایی شما برای رهبری کشورتان بهترین سلاح شماست، بازی استراتژی Hearts of Iron IV به شما امکان می دهد فرماندهی هر کشوری را در جنگ جهانی دوم به عهده بگیرید. جذاب ترین درگیری در تاریخ جهان ترجمه توسط گوگل

Grand Theft Auto V

110,000 تومان
Grand Theft Auto V برای رایانه شخصی به بازیکنان این امکان را می دهد که دنیای برنده جایزه لوس سانتوس و بلین کانتی را با وضوح حداکثر 4k و بالاتر از آن کاوش کنند و همچنین این امکان را برای تجربه بازی با سرعت 60 فریم بر ثانیه فراهم می کند. ترجمه توسط گوگل

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

158,000 تومان
Tom Clancy's Rainbow Six Siege جدیدترین قسمت از مجموعه تحسین شده تیراندازی اول شخص است که توسط استودیوی مشهور Ubisoft Montreal ساخته شده است.
ترجمه توسط گوگل

Cossacks 3

61,000 تومان
Cossacks 3 ترکیبی نادر از جنگ، اقتصاد، ارتش در حال توسعه، ساخت و ارتقا است که در 15 سال گذشته در هیچ بازی یافت نمی شد. این گیم پلی عمیق RTS طرفداران قدیمی را در دوران طلایی این ژانر باز خواهد گرداند و به تازه واردان تجربه ای منحصر به فرد می دهد.
ترجمه توسط گوگل

Company of Heroes 2

61,000 تومان
پلتفرم RTS نهایی جنگ جهانی دوم را با COH2 و توسعه های مستقل آن تجربه کنید. این بسته شامل بازی پایه است که می توانید با خرید The Western Front Armies، Ardennes Assault و/یا The British Forces آن را ارتقا دهید. اطلاعات بیشتر در بخش "درباره این بازی" در زیر.
ترجمه توسط گوگل

معرفی بازی

آموزش‌