نمایش 1–12 از 188 نتیجه

7 Days to Die

112,000 تومان
7 Days to Die یک بازی جهان باز است که ترکیبی بی نظیر از بازی های تیراندازی اول شخص، ترسناک بقا، دفاع از برج و بازی های نقش آفرینی است. بازی RPG سندباکس زنده بقای زامبی که اولین بار بود را بازی کنید. نوزگان در انتظار!
ترجمه توسط گوگل

A Total War Saga: THRONES OF BRITANNIA

326,000 تومان
از مجموعه استراتژی برنده چند جایزه، حماسه جنگ کامل: تاج و تخت بریتانیا، نبردهای بی‌درنگ عظیم را با کمپین نوبتی جذاب ترکیب می‌کند که در نقطه‌ای حساس در تاریخ اتفاق می‌افتد. آنگلوساکسون ها، قبایل گیلیک و مهاجران وایکینگ برای کنترل با هم درگیر می شوند. چه پادشاهی خواهید ساخت؟
ترجمه توسط گوگل

Age of Wonders III

130,000 تومان
Age of Wonders III دنباله‌ای است که مدت‌ها انتظارش را می‌رفتیم سری استراتژی برنده جایزه. Age of Wonders III با ارائه ترکیبی بی نظیر از Empire Building، Role Playing و Warfare، بهترین استراتژی فانتزی نوبتی را برای کهنه سربازان سری و بازیکنان جدید به طور یکسان ارائه می دهد!
ترجمه توسط گوگل

Airships: Conquer the Skies

112,000 تومان
کشتی های هوایی قدرتمند استیمپانک بسازید و آنها را به نبرد بفرستید، به جنگ بپردازید و آسمان ها را فتح کنید!
ترجمه توسط گوگل

Alien: Isolation

936,000 تومان
معنای واقعی ترس را در Alien: Isolation کشف کنید، یک ترس بقا که در فضایی از ترس دائمی و خطر مرگبار اتفاق می افتد.
ترجمه توسط گوگل

American Truck Simulator

346,000 تومان
کامیون های افسانه ای آمریکایی را تجربه کنید و محموله های مختلف را در کالیفرنیای آفتابی، شنی نوادا و ایالت گراند کنیون آریزونا تحویل دهید. American Truck Simulator شما را به سفری در مناظر خیره کننده و نقاط دیدنی شناخته شده در سراسر ایالات متحده می برد.
ترجمه توسط گوگل

Amnesia: Rebirth

130,000 تومان
یک ماجراجویی ترسناک اول شخص. گذشته خود را کشف کنید و از صحرای الجزایر زنده بمانید. ترس دشمن شماست؛ آرام بمانید تا تسلیم بیماری که شما و عزیزتان را تهدید می کند، نشوید. اجتناب از تاریکی، پنهان شدن از هیولا و حل پازل. حالت ماجراجویی برای تجربه ای کمتر ترسناک در دسترس است.
ترجمه توسط گوگل

ARK: Survival Evolved

112,000 تومان
در سواحل یک جزیره مرموز گیر افتاده اید، باید یاد بگیرید که زنده بمانید. از حیله گری خود برای کشتن یا اهلی کردن موجودات اولیه ای که در زمین پرسه می زنند استفاده کنید و با بازیکنان دیگر برای زنده ماندن، تسلط بر ... و فرار روبرو شوید! ترجمه توسط گوگل

Axis & Allies 1942 Online

112,000 تومان
بازی رومیزی کلاسیک، Axis & Allies 1942 2nd Edition را بازی کنید! در یک بازی استراتژی نوبتی که متناسب با صفحه نمایش و برنامه شماست، به عنوان قدرت های جنگ جهانی دوم عمل کنید - از نوبت خود مطلع شوید و ارتش ها را با سرعت خود فرماندهی کنید! با دوستان خود تیم شوید، بازیکنان برتر جهان را به چالش بکشید یا به صورت انفرادی در مقابل A.I شرکت کنید.
ترجمه توسط گوگل

Baldur’s Gate II: Enhanced Edition

112,000 تومان
بازی کلاسیک RPG محبوب را دوباره کشف کنید - اکنون برای ماجراجویان مدرن بهبود یافته است! گروه قهرمانان خود را جمع آوری کنید و ماجراجویی افسانه ای را در این حماسه فانتزی غنی از داستان که در آن هر انتخاب مهم است ادامه دهید.
ترجمه توسط گوگل

Baldur’s Gate: Dark Alliance II

130,000 تومان
یک RPG اکشن هک و اسلش قدیمی در انتظار است! یکی از پنج قهرمان را انتخاب کنید، دشمنان هیولایی را با سلاح ها و جادوها شکست دهید، گنج را غارت کنید و در این ماجراجویی فانتزی کلاسیک D&D بالا بروید.
ترجمه توسط گوگل

Barotrauma

68,000 تومان
Barotrauma یک شبیه ساز دوبعدی زیردریایی تعاونی – در فضا، با عناصر ترسناک بقا است. زیردریایی خود را هدایت کنید، دستور دهید، با هیولاها مبارزه کنید، نشت‌ها را برطرف کنید، ماشین‌آلات را کار کنید، اسلحه‌ها و وسایل کاردستی را مدیریت کنید و هوشیار باشید: خطر در Barotrauma خود را اعلام نمی‌کند!
ترجمه توسط گوگل

فیلتر نتایج

قابلیت مولتی پلیر
    ناشر
      سازنده