نمایش 1–12 از 417 نتیجه

20 Minutes Till Dawn

190,000 تومان
برای زنده ماندن در شب، انبوهی از هیولاهای لاوکرافت را در حال رشد ساقط کنید. برای ایجاد ساخت‌های منحصربه‌فرد و بی‌نظیر، از میان انواع ارتقاها انتخاب کنید. قفل بازیگران مختلف شخصیت ها و سلاح ها را با قدرت های منحصر به فرد باز کنید. ترجمه توسط گوگل

60 Seconds! Reatomized

68,000 تومان
کمدی سیاه پسا آخرالزمانی بازگشته است - بازسازی شده و حتی رادیواکتیوتر از قبل! منابع را جمع آوری کنید، خانواده خود را نجات دهید و در پناهگاه خود زنده بمانید. تصمیمات سخت بگیرید، سوسک های جهش یافته را شکار کنید و شاید زنده بمانید. یا نه.
ترجمه توسط گوگل

911 Operator

542,000 تومان
بازی در مورد کار دشوار افرادی که خطوط و خدمات اضطراری را مدیریت می کنند. به تماس های دریافتی پاسخ دهید و به درستی واکنش نشان دهید - دستورالعمل های کمک های اولیه را ارائه دهید، توصیه کنید، تعداد صحیح آتش نشانان / پلیس / آمبولانس ها را اعزام کنید، یا گاهی اوقات - فقط تماس را نادیده بگیرید. بازی در هر شهر در جهان!
ترجمه توسط گوگل

9th Company: Roots Of Terror

68,000 تومان
9th Company Roots of Terror یک بازی استراتژی زمان واقعی اکشن است که بر اساس رویدادهای واقعی در طول مبارزات نظامی شوروی در افغانستان اتفاق افتاده است. گروه نهم داستان گروهی از سربازان جوان را دنبال می کند که تحت آموزش های وحشیانه در دره فرغانه ازبکستان قرار می گیرند و با یک موضع خونین علیه ...
ترجمه توسط گوگل

A Plague Tale: Innocence

593,000 تومان
داستان تلخ آمیشیا جوان و برادر کوچکش هوگو را در سفری دلخراش در تاریک ترین ساعات تاریخ دنبال کنید.
ترجمه توسط گوگل

A Plague Tale: Requiem

1,298,000 تومان
سفری دلخراش را در دنیایی بی‌رحمانه و نفس‌گیر آغاز کنید و هزینه نجات کسانی را که دوستشان دارید در یک مبارزه ناامیدکننده برای بقا کشف کنید. با انواع سلاح ها، ابزارها و قدرت های غیرمعمول از سایه ها ضربه بزنید یا جهنم را آزاد کنید.
ترجمه توسط گوگل

Age of Darkness: Final Stand

174,000 تومان
Age of Darkness: Final Stand یک RTS فانتزی تاریک است که در آن باید آخرین سنگر بشریت را در برابر انبوهی از کابوس ها روشن کنید، بسازید و از آن دفاع کنید. شما تصمیم می گیرید که در بقایای پادشاهی که توسط مه مرگبار مصرف می شود. آیا در نور پنهان خواهید شد؟ یا دنیایت را پس بگیر
ترجمه توسط گوگل

Aggressors: Ancient Rome

130,000 تومان
ترکیبی از گیم پلی عمیق و طعم غنی تاریخی، Aggressors: Ancient Rome به شما امکان می دهد تاریخ را به عنوان فرمانروای یکی از تمدن های قدرتمند مدیترانه باستانی زنده کنید. یکی از بیست جناح موجود را انتخاب کنید و جهان را فتح کنید.
ترجمه توسط گوگل

AI: THE SOMNIUM FILES – nirvanA Initiative

1,542,000 تومان
ماموران ویژه میزوکی و ریوکی، همراه با شرکای هوش مصنوعی خود آیبا و تاما، وظیفه دارند قتل های سریالی عجیب و غریب Half Body را در این دنباله بر هوش مصنوعی تحسین شده: THE SOMNIUM FILES حل کنند.
ترجمه توسط گوگل

Alan Wake

128,000 تومان
یک حضور تاریک در شهر کوچک برایت فالز تعقیب می کند و آلن ویک را در مبارزه اش برای کشف راز و نجات عشقش به مرز عقل می کشاند.
ترجمه توسط گوگل

Alice: Madness Returns

344,000 تومان
Alice: Madness Returns یک پلتفرمر اکشن ماجراجویی سوم شخص، تک نفره است. از واقعیت تلخ لندن ویکتوریایی دیدن کنید و به سرزمین عجایب زیبا و در عین حال وحشتناک سفر کنید تا ریشه جنون آلیس را کشف کنید.
ترجمه توسط گوگل

Alien Shooter

68,000 تومان
ماموریت شما ساده است: پایگاه را به هر قیمتی پاک کنید. مواد منفجره در اختیار شما قرار می گیرد تا به شما کمک کند به تله پورت ها دسترسی پیدا کنید که از آنجا هزاران موجود بی رحم می ریزند.
ترجمه توسط گوگل

فیلتر نتایج

قابلیت مولتی پلیر
    ناشر
      سازنده