تخفیفات

تخفیفات بعدی فروشگاه استیم چه زمانی است؟

جشنواره زمستانه درپنج شنبه، ۱ دی ۱۴۰۱

در تخفیفات زمستانه استیم به مناسب سال جدید میلادی تمامی بازی‌ها شامل تخفیف می‌شوند.

ژانر ها

خرید گیفت کارت و کلید

مناسب برای شارژ اکانت استیم

محصولات پر فروش

Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate HD

128,000 تومان
این دنباله ی Castlevania: Lords of Shadow داستان بلمونت ها را نشان می دهد که در طول نسل ها برای کشف سرنوشت واقعی خود با سرنوشت مبارزه می کنند. تروور بلمونت، شوالیه برادری نور، برای انتقام گرفتن از مادرش که توسط پدرش گابریل کشته شده است، تلاشی حماسی را آغاز می کند.
ترجمه توسط گوگل

Crysis 2 Remastered

190,000 تومان
کمپین افسانه‌ای تک‌نفره را از شوتر کلاسیک اول شخص، Crysis 2، که برای سخت‌افزار امروزی در Crysis 2 Remastered بهینه‌سازی شده است، دوباره زنده کنید.
ترجمه توسط گوگل

Imperator: Rome

174,000 تومان
تسلط بر مدیترانه کلاسیک در Imperator: Rome، یک بازی استراتژیک بزرگ از Paradox Interactive. با ساختن استان های خود و تسخیر سرزمین های خارجی، در آب های خطرناک سیاست و دیپلماسی حرکت کنید. اکنون با محتوای ویژه و کتاب هنری دیجیتال در دسترس است. ترجمه توسط گوگل

MORDHAU

706,000 تومان
MORDHAU یک اسلشر قرون وسطایی چند نفره است. مزدور خود را بسازید و در نبردهای وحشیانه بجنگید که در آن نبردی سریع، محاصره قلعه، سواره نظام و موارد دیگر را تجربه خواهید کرد.
ترجمه توسط گوگل

Football Manager 2022

1,121,000 تومان
نزدیک ترین چیز به مدیریت واقعی فوتبال. FM22 راه‌های جدید و پیشرفته‌ای را برای یافتن لبه برنده، القای سبک فوتبال خود و کسب آن در زمین به ارمغان می‌آورد. ترجمه توسط گوگل

Verdun

442,000 تومان
جنگ سنگر بی رحمانه شما و گروهتان را در نبردهای شدید حمله و دفاع غرق می کند. Verdun اولین FPS چند نفره است که در یک محیط معتبر جنگ جهانی اول تنظیم شده است که تجربه‌ای در میدان جنگ به ندرت دیده می‌شود.
ترجمه توسط گوگل

معرفی بازی

آموزش‌