تخفیفات

تخفیفات بعدی فروشگاه استیم چه زمانی است؟

جشنواره زمستانه درپنج شنبه، ۱ دی ۱۴۰۱

در تخفیفات زمستانه استیم به مناسب سال جدید میلادی تمامی بازی‌ها شامل تخفیف می‌شوند.

ژانر ها

خرید گیفت کارت و کلید

مناسب برای شارژ اکانت استیم

محصولات پر فروش

Gears Tactics

174,000 تومان
Gears Tactics یک بازی استراتژی سریع و نوبتی از یکی از تحسین‌شده‌ترین فرنچایزهای بازی‌های ویدیویی - Gears of War است. تعداد آنها بیشتر است و برای بقا می جنگید، تیم خود را به خدمت بگیرید و دستور دهید تا یک مغز متفکر شیطانی را که هیولا می سازد، شکار کنید.
ترجمه توسط گوگل

Sniper: Ghost Warrior

233,000 تومان
به عنوان یک Ghost Warrior، یک تک تیرانداز نخبه در یک واحد عملیات ویژه بسیار آموزش دیده، مهارت های منحصر به فرد شما در هنر تعقیب، تشخیص هدف، نظارت و دقت تیراندازی موفقیت ماموریت را تعیین می کند.
ترجمه توسط گوگل

SpellForce 3: Soul Harvest

233,000 تومان
سه سال پس از جنگ های پاکی، نورتاندر در آستانه یک دوره جدید است.
ترجمه توسط گوگل

Microsoft Flight Simulator Game of the Year Edition

787,000 تومان
با تشکر از طرفداران ما - جدید و قدیمی! Microsoft Flight Simulator Game of the Year (GOTY) 5 هواپیمای کاملاً جدید، 8 فرودگاه جدید دست ساز، 6 پرواز جدید Discovery، آموزش های جدید و به روز رسانی های سیستم آب و هوا را ارائه می دهد. نسخه GOTY برای کاربران موجود رایگان است. آسمان صدا می زند! ترجمه توسط گوگل

Day of Infamy

288,000 تومان
نبردهای نزدیک را در تنظیمات نمادین جنگ جهانی دوم تجربه کنید. از خط دفاع کنید، به ساحل حمله کنید، دشمن را به آتش بکشید یا از رادیو برای تماس با پشتیبانی آتش استفاده کنید. Day of Infamy یک تیراندازی مبتنی بر کار تیمی است که با حالت‌های مختلف بازی و زرادخانه معتبر، شما را سرپا نگه می‌دارد و برای کسب اطلاعات بیشتر برمی‌گردید.
ترجمه توسط گوگل

Star Wars: Battlefront 2 (Classic, 2005)

68,000 تومان
به ظهور لژیون طوفان‌بازان نخبه دارث ویدر ملحق شوید و در یک حماسه کاملاً داستانی مبارزه کنید که در آن هر اقدامی که انجام می‌دهید بر جبهه جنگ و در نهایت سرنوشت کهکشان جنگ ستارگان تأثیر می‌گذارد.
ترجمه توسط گوگل

معرفی بازی

آموزش‌