تخفیفات

Destroy All Humans! 2 – Reprobed

346,000 تومان
Crypto با مجوز برای بررسی بازگشته است. مهاجم بیگانه برمی گردد، شیفته تر از همیشه. نوسان دهه 60 را با تمام شکوه ناشی از مواد شیمیایی آن تجربه کنید و از KGB برای منفجر کردن کشتی مادرتان انتقام بگیرید. شما باید با اعضای همان گونه هایی که به بردگی گرفته اید اتحاد ایجاد کنید.
ترجمه توسط گوگل

Mirror 2: Project X

68,000 تومان
وارد جهان‌های موازی غنی‌شده با داستان‌ها و بازی‌های match-3 شوید که با استفاده از تکنیک‌های cel-shading ارائه‌شده توسط Unreal Engine 4 ساخته شده‌اند. در انتخاب‌های خود فکر کنید زیرا هر یک از آنها سرنوشت همه را تعیین می‌کند.
ترجمه توسط گوگل

Partisans 1941

68,000 تومان
Partisans 1941 یک بازی تاکتیکی بلادرنگ با عناصر مخفی کاری است که در جبهه شرقی جنگ جهانی دوم اتفاق می افتد. به عنوان یک فرمانده ارتش در پشت خطوط دشمن، شما گروهی از پارتیزان ها را برای جنگ چریکی علیه اشغالگران آلمانی جمع آوری می کنید.
ترجمه توسط گوگل

Shadow Tactics: Aiko’s Choice

68,000 تومان
Aiko's Choice گسترش مستقل پیش بینی شده برای بازی استراتژی مخفیانه تحسین شده Shadow Tactics است. در ادو ژاپن، شما کنترل آیکو ماهر کونویچی و دوستان قاتل مرگبارش را به دست می گیرید تا ارواح گذشته او را شکار کنید.
ترجمه توسط گوگل

Witch It

84,000 تومان
Witch It یک بازی مخفی و جستجوی چندنفره است که در دنیایی پر جنب و جوش و جادویی جریان دارد. شکارچیان شجاع به دنبال جادوگران پنهانی هستند که دهکده هایشان را نفرین می کنند!
ترجمه توسط گوگل

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

112,000 تومان
Tom Clancy's Rainbow Six Siege جدیدترین قسمت از مجموعه تحسین شده تیراندازی اول شخص است که توسط استودیوی مشهور Ubisoft Montreal ساخته شده است.
ترجمه توسط گوگل

تخفیفات بعدی فروشگاه استیم چه زمانی است؟

جشنواره زمستانه درپنج شنبه، ۱ دی ۱۴۰۱

در تخفیفات زمستانه استیم به مناسب سال جدید میلادی تمامی بازی‌ها شامل تخفیف می‌شوند.

ژانر ها

خرید گیفت کارت و کلید

مناسب برای شارژ اکانت استیم

محصولات پر فروش

Euro Truck Simulator 2

346,000 تومان
به عنوان پادشاه جاده در سراسر اروپا سفر کنید، یک کامیون دار که محموله های مهم را در مسافت های چشمگیر تحویل می دهد! با ده ها شهر برای کاوش، استقامت، مهارت و سرعت شما همگی به حد خود رسیده است.
ترجمه توسط گوگل

Call to Arms

128,000 تومان
Call to Arms ترکیبی نوآورانه از استراتژی هم‌زمان و کنترل‌های سوم و اول شخص را ارائه می‌دهد. این بازی که در زمان جنگ های مدرن اتفاق می افتد، وسایل نقلیه با مدل واقعی و سلاح های سنگین را ارائه می دهد. به نیروهای خود فرمان پیروزی دهید یا خودتان در حالت اکشن 3 یا 1 شخص مبارزه کنید. ترجمه توسط گوگل

The Forest

112,000 تومان
به عنوان تنها بازمانده سقوط یک جت مسافربری، خود را در جنگلی مرموز می یابید که برای زنده ماندن در برابر جامعه ای از جهش یافته های آدمخوار می جنگید. در این شبیه ساز ترسناک بقای اول شخص وحشتناک بسازید، کاوش کنید، زنده بمانید. ترجمه توسط گوگل

Battlefield 1

706,000 تومان
Battlefield™ 1 شما را به جنگ بزرگ، WW1 بازمی گرداند، جایی که فناوری جدید و درگیری های جهانی چهره جنگ را برای همیشه تغییر داد. ترجمه توسط گوگل

معرفی بازی

آموزش‌