تخفیفات

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

190,000 تومان
یک تیم با حداکثر ۳ دوست در Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands ایجاد کنید و از تجربه تیراندازی نظامی نهایی که در یک دنیای باز عظیم، خطرناک و واکنش‌گرا اتفاق می‌افتد لذت ببرید.
ترجمه توسط گوگل

Mafia: Definitive Edition

233,000 تومان
برخورد ناخواسته با اوباش، راننده تاکسی تامی آنجلو را به دنیای جنایات سازمان یافته سوق می دهد. در ابتدا از درگیری با خانواده سالیری ناراحت بودیم، پاداش ها آنقدر بزرگ می شوند که نمی توان آنها را نادیده گرفت.
ترجمه توسط گوگل

Grand Theft Auto V

412,000 تومان
Grand Theft Auto V برای رایانه شخصی به بازیکنان این امکان را می دهد که دنیای برنده جایزه لوس سانتوس و بلین کانتی را با وضوح حداکثر 4k و بالاتر از آن کاوش کنند و همچنین این امکان را برای تجربه بازی با سرعت 60 فریم بر ثانیه فراهم می کند. ترجمه توسط گوگل

WWE 2K22

346,000 تومان
موتور بازطراحی شده کنترل های جدید تمام ویژگی هایی که می توانید از عهده آنها برآیید. از جایگاه خارج شوید و با کنترل کامل WWE Universe ضربه بزنید. ضربه زدن به این سختی هرگز به این آسانی نبوده است. WWE 2K22: IT متفاوت است
ترجمه توسط گوگل

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

112,000 تومان
Tom Clancy's Rainbow Six Siege جدیدترین قسمت از مجموعه تحسین شده تیراندازی اول شخص است که توسط استودیوی مشهور Ubisoft Montreal ساخته شده است.
ترجمه توسط گوگل

This War of Mine

128,000 تومان
در This War Of Mine شما به عنوان یک سرباز نخبه بازی نمی کنید، بلکه گروهی از غیرنظامیان در تلاش برای زنده ماندن در یک شهر محاصره شده هستند. مبارزه با کمبود غذا، دارو و خطر دائمی تک تیراندازها و رفتگران متخاصم. بازی تجربه ای از جنگ را ارائه می دهد که از زاویه ای کاملاً جدید دیده می شود. ترجمه توسط گوگل

تخفیفات بعدی فروشگاه استیم چه زمانی است؟

جشنواره زمستانه درپنج شنبه، ۱ دی ۱۴۰۱

در تخفیفات زمستانه استیم به مناسب سال جدید میلادی تمامی بازی‌ها شامل تخفیف می‌شوند.

ژانر ها

خرید گیفت کارت و کلید

مناسب برای شارژ اکانت استیم

محصولات پر فروش

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

112,000 تومان
Tom Clancy's Rainbow Six Siege جدیدترین قسمت از مجموعه تحسین شده تیراندازی اول شخص است که توسط استودیوی مشهور Ubisoft Montreal ساخته شده است.
ترجمه توسط گوگل

Company of Heroes 2

112,000 تومان
پلتفرم RTS نهایی جنگ جهانی دوم را با COH2 و توسعه های مستقل آن تجربه کنید. این بسته شامل بازی پایه است که می توانید با خرید The Western Front Armies، Ardennes Assault و/یا The British Forces آن را ارتقا دهید. اطلاعات بیشتر در بخش "درباره این بازی" در زیر.
ترجمه توسط گوگل

تغییر ریجن اکانت استیم به ترکیه (TL)

120,000 تومان

تغییر ریجن اکانت استیم شما به ریجن ترکیه در روشی ارزان و بی‌خطر توسط فروشگاه استیم کلاب! مهم نیست ریجن شما چیه، در کمتر از چند دقیقه ریجن شما را به ترکیه تغییرمی‌دهیم! کارت اعتباری به شما تحویل داده خواهد شد. ⚠️ بعد از تغییر ریجن به نکات زیر توجه کنید: ✅ برای تغییر ریجن، یک بازی داخل اکانت شما خریداری می‌شود. نباید به هیچ وجه این بازی را از طریق پشتیبانی استیم ریفاند کنید. ✅ تا حدود 1 هفته بعد از تغییر ریجن، نباید خرید بالای 100 دلار داخل استیم داشته باشید.(شامل: شارژ کردن اکانت با استیم والت یا ایتم، خرید و فروش از طریق مارکت استیم) ✅ تا حدود 1 هفته بعد از تغییر ریجن از تغییر اطلاعات اکانت استیم خود (مثل پسورد، ایمیل، شماره موبایل و ...) خودداری کنید. ✅ توجه داشته باشید که تغییر ریجن اکانت استیم هر 3 ماه یکبار امکان پذیر است.

معرفی بازی

آموزش‌